Romet gotowy do sezonu 2017

Romet

13 697 sprzedanych nowych motocykli i motorowerów i pozycja lidera z 22-proc. udziałem w segmencie motocykli i 35-proc. udziałem w segmencie motorowerów to już przeszłość. Producent jednośladów marki Romet szykuje się już do kolejnego sezonu.

W ofercie modelowej przygotowanej na rok 2017 pojawiło się wiele kluczowych nowości. Wśród nich flagowy model klasy Adventure/Enduro – ADV 400 o sporych podróżniczych możliwościach, bezkompromisowa retro-wyścigówka Classic 400 Cafe Racer, czy stylowy i zarazem funkcjonalny SCMB 125, który designem nawiązuje do czasów świetności motocykli typu scrambler.

Nie zabrakło także propozycji dla fanów dynamicznej miejskiej jazdy. Ofertę nakedów poszerzyły modele Z-One R 125 z dynamiczną jednostką napędową, nowoczesnym zawieszeniem i kratownicową ramą, a także odświeżony Division 125 FI.

Również fani skuterów będą mogli cieszyć oko stylowymi nowościami. Przykładem jest awangardowy Valentino 125 o niebanalnej, neoklasycznej linii nadwozia.

Wszystkie oferowane pojazdy zaopatrzone są w układ elektronicznego wtrysku z zaawansowanym sterowaniem i kontrolą emisji spalin, kombinowane układy hamulcowe (CBS) w pojazdach o pojemności do 125 cm3 oraz systemy ABS w motocyklach o większej pojemności silnika. Nowe rozwiązania i technologie pozwoliły połączyć ekologię i bezpieczeństwo bez strat dla właściwości jezdnych.

Nowe modele będzie można zobaczyć podczas targów w Warszawie na Wystawie motocykli i skuterów (3–5.03) oraz w Poznaniu podczas Motor Show (6–9.04).

Źródło: Romet

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę