Rozwiązania diagnostyczne TEXA dla środowiska diagnostycznego BIKE

Rozwiązania diagnostyczne TEXA dla BIKE TEXA Poland

Rozwiązaniami diagnostycznymi TEXA dla środowiska diagnostycznego BIKE są AXONE NEMO Mini, szybka i wydajna jednostka wizualizacyjna, oraz NAVIGATOR TXB Evolution, wytrzymały interfejs pojazdu, niezbędny do uzyskania łączności z motocyklem.

Te dwa urządzenia komunikują się ze sobą za pośrednictwem Bluetooth i łączą się z elektronicznymi systemami pojazdu, gwarantując jakość usług i szybkość niemającą sobie równych w świecie diagno-styki wielomarkowej.

TEXA to także wysoka funkcjonalność oraz uniwersalność: interfejs pojazdu Navigator TXB Evolution jest kompatybilny również z komputerem PC z systemem operacyjnym Windows.

AXONE NEMO Mini

Jest to najnowszy model tabletu opracowanego przez TEXA, który rozpoczyna gamę urządzeń AXONE przeznaczonych do diagnostyki wielomarkowej.
AXONE NEMO MINI szczyci się zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi, które gwarantują najwyższą wydajność, niezbędną do wymagającej pracy w warsztacie. Jego system operacyjny, Windows 10 Enterprise, jest obsługiwany przez procesor Intel Celeron N4120. Posiada również 8 GB pamięci RAM, która jest idealna do zarządzania wydajnością systemu obliczeniowego, oraz 256 GB pamięci SSD.

AXONE MINI TEXA

Łączność gwarantują moduł Wi-Fi i m oduł Bluetooth. AXONE NEMO MINI jest wyposażony w 11,6-calowy pojemnościowy wyświetlacz dotykowy, który czyni go jeszcze łatwiejszym w użyciu i zapewnia maksymalny komfort pracy podczas wykonywania wszystkich operacji diagnostycznych.

NAVIGATOR TXB Evolution

NAVIGATOR TXB Evolution to interfejs najnowszej generacji, opracowany z uwzględnieniem specyficznych potrzeb środowiska motocyklowego. Zastosowana technologia sprzętowa umożliwia mu obsługę wszystkich aktualnie stosowanych protokołów, a wbudowane złącze CPC 16-pinowe, pozwala na korzystanie ze wszystkich kabli diagnostycznych. Niezwykle wydajny interfejs został wyposażony w pamięć SRAM 16 MBit oraz pamięć podręczną NAND Flash równą 8 GBit, co ma ogromne znaczenie, ponieważ umożliwia mechanikowi wygodne wgrywanie plików map wtrysku.

Obsługiwane standardy CAN zostały poszerzone o możliwość zarządzania CAN single wire (jednoliniową) oraz CAN controller, która pozwala na jednoczesne przeprowadzenie testów diagnostycznych w wielu sieciach. Poza “klasyczną” diagnostyką umożliwia rejestrację sesji diagnostycznych podczas testów drogowych*.

* Przed wykonaniem diagnostycznych testów drogowych zapoznaj się uważnie z instrukcjami i zaleceniami znajdującymi się na: www.texa.com/test-drive.
TEXA S.p.A. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikające z niewłaściwego użytkowania sprzętu, niestosowania się do zaleceń, procesów i etapów
wskazanych na powyższej stronie internetowej oraz w instrukcji obsługi produktu.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę