Współpraca BMW Motorrad z Rever

BMW
28.7.2016

Planowanie najpiękniejszych tras, pokonywanie ich z innymi pasjonatami jazdy motocyklem, w ciągu dnia wymiana doświadczeń, a wieczorem rozmowy o motocyklach: BMW Motorrad zawiązuje strategiczne partnerstwo z technologicznym startupem Rever w celu stworzenia globalnej społeczności motocyklistów.

Od założenia firmy w roku 2015 użytkownicy Rever z 119 krajów na całym świecie przejechali motocyklami miliony kilometrów, rejestrując swoje trasy. W bezpłatnej aplikacji Rever dla systemów operacyjnych iOS oraz Android oraz na stronie internetowej Rever motocykliści mogą odkrywać najpiękniejsze drogi świata, tworzyć swoje indywidualne trasy, rejestrować jazdę i swoje wrażenia.

- Z naszej perspektywy jazda motocyklem będzie w przyszłości powiązana ze światem wirtualnym w sieci, w którym motocykliści będą korzystać z najnowocześniejszych technologii w celu optymalizacji swoich tras i dzielenia się swoją pasją z innymi – mówi Heiner Faust, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu BMW Motorrad. - Rever reprezentuje bardzo interesującą technologię mobilnościową w naszej branży i jesteśmy bardzo ciekawi, jak w przyszłości rozwinie się ten potencjał biznesowy.

- Motocykliści to ludzie z wielką pasją, skorzy do przygód – mówi Justin Bradshaw, współzałożyciel Rever. - Jednak dotychczas brakowało nam miejsca dla motocyklistów, w którym moglibyśmy dzielić się naszą pasją, doświadczeniem i pomysłami z innymi. W ramach naszej współpracy z BMW będziemy rozwijać nowe technologie i starać się, aby wszystko to, co wiąże się z motocyklami, było jeszcze bardziej przystępne dla ludzi, jeszcze pozytywniejsze w odbiorze i jeszcze mocniej skomunikowane.

Bezpłatna aplikacja oraz strona internetowa Rever tworzą globalną społeczność motocyklistów umożliwiającą wymienianie się ciekawymi miejscami do odwiedzenia motocyklem, wyszukiwanie wydarzeń, zbieranie doświadczeń związanych z motocyklami i dzielenie się nimi. Konto Premium w Rever oferuje dodatkowe usługi, takie jak ekskluzywny dostęp do rekomendowanych tras z Butler Maps, wybrane przez użytkownika ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa i wiele innych. Firma Rever ma swoją siedzibę w Eagle w Kolorado, a założona została w roku 2015 przez weteranów przemysłu i technologii motoryzacyjnych.

Źródło: BMW, Mototarget

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę