Yamaha 125 z kaskiem gratis

Yamaha

 

Wybór motocykla bądź skutera Yamahy o pojemności silnika do 125 cm3 to nie tylko szansa na uniknięcie korków w mieście, ale również fajny i praktyczny upominek w postaci kasku. Promocja trwa do końca lipca.

Najbliższe tygodnie to dla mieszkańców Warszawy korki związane ze szczytem NATO, zaś dla krakowian utrudnienia przy okazji Światowych Dni Młodzieży. Mieszkańcy innych miast często zaś muszą się liczyć z ekstra korkami, związanymi z letnimi remontami dróg. Yamaha w związku z tymi wydarzeniami postanowiła przedłużyć o miesiąc swoją promocję, w ramach której przy zakupie nowej Yamahy z segmentu "125" każdy otrzyma kask o wartości detalicznej do 500 zł.

Co istotne, lipcowa promocja obejmuje jeszcze więcej,bo aż 10 modeli pojazdów – w tym sześć pełnowymiarowychmotocykli i cztery nowoczesne skutery, wszystkie opojemności do 125 cm3, przeznaczone do prowadzenia nasamochodowe prawo jazdy. W promocyjnej ofercieznajdziemy m.in. sportowy motocykl YZF-R125 i wszechstronny MT-125, intuicyjny w prowadzeniu skuter NMAX czy ekskluzywny X-MAX125 IRON MAX. Pojazdy te w zależności od modelu, dysponują mocą od 12 do 15 KM, z łatwością rozpędzają się do 100 km/h i pozwalają na płynną jazdę w ruchu miejskim, a także na weekendowe wypady za miasto. Dodatkowo, wszystkim rozpoczynającym swoją przygodę z jednośladami, dealerzy Yamahy oferują Program Opieki "5 Kroków Yamaha" z bezpłatnymi szkoleniami z jazdy dostępnymi w kilkudziesięciu szkołach w Polsce.

----------------
Promocja obejmuje następujące modele Yamaha: YZF-R125/A, MT125/A, YBR125, YBR125 Custom, WR125X, WR125R, N-MAX, XMAX 125, X-MAX 125 IRON MAN oraz D’elight.

Źródło: Informacja prasowa Yamaha

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę