Yamaha ogłasza ostatni miesiąc promocji MT-07 Plus i Tracer 900/GT Plus

Yamaha
3.8.2020

To już ostatni miesiąc w tym sezonie, w którym Yamaha Motor Polska wraz z siecią dealerską kontynuuje niezwykle popularną akcję promocyjną na bestsellerowy motocykl MT-07. Tylko do końca sierpnia przy zakupie MT-07 w wersji standardowej o mocy 75 KM lub 48 KM (35 kW), przeznaczonego do prowadzenia na prawo jazdy kat. A2, Klient otrzyma gratis pakiet wybranej przez siebie oryginalnej odzieży lub akcesoriów marki Yamaha o wartości aż 2000 zł.

Jeszcze większe wsparcie otrzymają osoby, które do końca wakacji zdecydują się na wszechstronny, sportowo-turystyczny Tracer 900 – w wersji podstawowej lub bogato wyposażonej GT. W tym przypadku wartość bezpłatnej odzieży i akcesoriów do motocykla wzrasta aż do 3000 zł.

promocja Yamaha

To klient decyduje o tym, co wejdzie w skład bezpłatnego pakietu promocyjnego spośród licznych, oryginalnych kolekcji strojów ochronnych zaprojektowanych do jazdy motocyklem i do noszenia na co dzień, a także spośród szerokiej gamy praktycznych i eleganckich akcesoriów dedykowanych poszczególnym jednośladom Yamahy.

Promocja obowiązuje wyłącznie na nowe pojazdy z rocznika modelowego 2020 i trwa do 31.08.2020 r.

Regulamin dostępny jest na stronie https://www.yamaha-motor.eu/content/dam/pl-assets/promocje/200801_Yamaha_Regulamin_YamahaPlus-kontynuacja.pdf

Źródło: Yamaha

O Autorze

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę