Gniazdo USB Daytona w ofercie firmy Larsson

Gniazdo USB Daytona w ofercie firmy Larsson Larsson
21.12.2021

Japońska firma Daytona jest znana na rynku motocyklowym głównie z wysokiej jakości manetek ogrzewanych. Mało kto wie, że oferta tego producenta jest niezwykle szeroka, a większość produktów to akcesoria do motocykli Harley Davidson. Na tym jednak nie koniec.

Daytona wprowadziła niedawno do swojej oferty szczelny uchwyt z dwoma gniazdami USB. Można pomyśleć, że nie ma w tym nic nadzwyczajnego. A jednak uchwyt, podobnie jak większość oferty DAYTONA jest niezwykle przemyślany i innowacyjny.

Dostępne na rynku gniazda USB są zazwyczaj na tyle duże, że trudno jest je zamontować na kierownicy, gdzie mówiąc wprost, zaczyna już brakować miejsca na różne dodatkowe elementy wyposażenia.

Uchwyt USB DAYTONA jest niezwykle wąski (14 mm) , co pozwala na zamontowanie go właściwie w każdym przypadku zarówno w motocyklach wyposażonych w kierownice 22 mm jak i jednocalowe.

Pozostałe parametry:

  • obudowa z tworzywa w kolorze czarnym,
  • wyjście: 5V, 2×2,4 A,
  • pobór prądu w stanie czuwania: < 6 mA.

W zestawie znajdują się wszelkie niezbędne do montażu elementy wyposażenia. Numer katalogowy produktu: 709.00.81. Uchwyt USB DAYTONA dostępny jest w ofercie firmy Larsson. Aby dowiedzieć się więcej o tym produkcie - kliknij tutaj.

Źródło: Larsson

O Autorze

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę