Promocje Yamahy przedłużone do końca maja

Yamaha

Ze względu na to, że ograniczenia społeczne wdrożone w celu powstrzymania rozpowszechnia się epidemii uniemożliwiły wielu Klientom skorzystanie z dotychczasowych promocji, Yamaha Motor Polska zdecydowała o przedłużeniu wiosennych programów wspierających zakupy nowych motocykli i skuterów. Wszystkie akcje zostają przedłużone o miesiąc, czyli do 31 maja 2020 r.

Z dotychczasowych promocji Yamaha Motor Polska przedłużono trzy poniższe.

Małe pojemności z gwarancją niezawodności

Akcja promocyjna premiująca zakup nowej Yamahy 125 dodatkowym, trzecim rokiem gwarancji tożsamej z fabryczną. Akcja jest tym ciekawsza, że dotyczy zarówno skuterów z automatyczną skrzynią biegów, jak i rasowych motocykli o pojemności 125 cm3, przeznaczonych do prowadzenia na samochodowe prawo jazdy. Chcesz się przesiąść z auta na NMAX-a i uniezależnić od publicznego transportu? Robiąc to teraz można odebrać bezpłatnie trzeci rok gwarancji. Kupno najnowszego MT-125 pochodzącego wprost z Ciemnej Strony Japonii pozwoli na cieszenie się aż 36 miesiącami ochrony przed nieplanowanymi kosztami serwisowymi. Szczegóły promocji dostępne w regulaminie.

Duże pojemności z gwarancją niezawodności

Program obejmuje cztery najpopularniejsze motocykle Yamahy napędzane słynnym, trzycylindrowym silnikiem CP3 o pojemności 847 cm3 i mocy 115 KM. Należą do nich: hyper naked MT-09 i jego usportowiona wersja MT-09 SP oraz sportowo-turystyczne Tracer 900 i Tracer 900 GT. Każdy, kto do końca maja br. zdecyduje się na zakup jednego z wymienionych motocykli, otrzyma dodatkowy rok gwarancji w cenie.

NIKEN 3×3×3

Wiosenna promocja jest pierwszą ogłoszoną na ten najbardziej rewolucyjny pojazd Yamahy z ostatnich lat. Do końca maja zakup trójkołowego NIKEN-a jest premiowany pakietem mnożących się korzyści. Do wyróżniających NIKEN-a i zapewniających niesamowite doznania z jazdy trzech kół dealerzy Yamahy dokładają dodatkowy, trzeci rok gwarancji oraz trzy lata bezpłatnych przeglądów okresowych realizowanych w autoryzowanych serwisach Yamahy.

Szczegóły wszystkich promocji dostępne są w regulaminie na stronie producenta: https://www.yamaha-motor.eu/pl/pl/promocje/

Źródło: Yamaha

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę