Goodyear wprowadza do swojej oferty motocyklowej opony marki Avon Tyres

Goodyear wprowadza do oferty motocyklowej opony Avon Tyres Goodyear

Goodyear wzmacnia swoją europejską ofertę o opony motocyklowe marki Avon Tyres, jednej z najdłużej obecnych w branży motocyklowej. Będą one oferowane w portfolio Goodyeara obok wielokrotnie nagradzanych i sprawdzonych produktów Dunlopa, zwiększając wszechstronność oferty dla wszystkich segmentów rynku motocyklowego.

Nowa oferta Avon obejmuje oponę Cobra Chrome do motocykli typu cruiser i custom, a także popularny model Roadrider MKII, która dodatkowo wzmacnia już silną ofertę Dunlopa do motocykli sportowych.

Ponadto Avon będzie nadal produkować model hipersportowy 3D SUPERSPORT, sportowe opony turystyczne Spirit ST i Streetrunner, Trailrider i Trekrider do zastosowań terenowych, klasyczne wzory Safety Mileage MKII i Speedmaster MKII oraz Viper Stryke do skuterów. Flagowe produkty tej marki w połączeniu z szeroką gamą opon Dunlop stanowią silną ofertę partnerską na rynku.

Marki Dunlop i Avon mają wspaniałą historię i ekscytującą przyszłość przed sobą. Ich gamy są wysoce komplementarne i znacząco zróżnicowane, co daje nam możliwość oferowania motocyklistom szerszego wyboru opon w ramach jednego z najmłodszych portfeli produktów w branży. W kolejnych latach planujemy wdrożenie nowych linii opon oraz modernizacje technologii.

Wyjaśnił Ben Hoge, General Manager Motorcycle Goodyear w Europie.

Źródło: Goodyear

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę