Kolekcja BMW

Kolekcja BMW BMW

Na sezon motocyklowy 2022 BMW Motorrad przygotowało nową kolekcję wyposażenia dla motocyklistów.

W gamie Plugged to Life BMW Motorrad prezentuje praktyczne i stylowe produkty, które najlepiej nadają się do codziennej jazdy motocyklem i pozostają odpowiednie do codziennego użytku, nawet gdy zsiadasz z motocykla. Szczególną atrakcją jest ubiór Barcelona GTX, idealny na codzienne dojazdy do pracy.

W serii Never Stop Challenging wszystkie nowe produkty mają teraz spójny charakter – od skórzanego jednoczęściowego kombinezonu M Pro Race Comp po kurtkę Sidepod AIR.

W gamie Soulfuel znajdziesz fajne stroje dla motocyklistów – z wyglądem, który jest szczególnie imponujący dzięki wyścigowemu stylowi retro. Na uwagę zasługuje kurtka Schwabing dla mężczyzn i kobiet oraz nowe dżinsy Moabit i Kreuzberg.

Gama Ride and Share składa się z nowego wyposażenia w połączeniu z nowo zinterpretowanym stylem „Make Life a Ride”. Klasyczne ubranie Atlantis również ewoluowało do nowego modelu o nazwie Furka.

Dla tych, którzy nie mogą się doczekać kolejnej przygody na kółkach, nowe dodatki do serii Spirit of GS to prawdziwy must-have w dziedzinie odzieży funkcjonalnej. Należą do nich kombinezon GS Rally GTX (po raz pierwszy również dla kobiet) oraz kombinezon GS Rally AIR.

Źródło: BMW Motorrad

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę